menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
Hastane Tipi Göğüs Pompası Kiralama | Bizim Hikayemiz | Biberon'dan Ayın Bebek İsimleri | Havale bildirim formu 
Ürün arama
Alt Menü 1

Ürün grupları
im_menu2Mamalar
im_menu2Bebek beslenme aksesuarları
im_menu2Emzirme ürünleri
im_menu2Bebek telsizleri
im_menu2Bakım ürünleri
im_menu2Sağlık ürünleri
im_menu2Banyo malzemeleri
im_menu2Anne-Baba Bakım Ürünleri
im_menu2Tekstil & Giyim
im_menu2Güvenlik
im_menu2Oyuncaklar
im_menu2Deniz ve Yaz Ürünleri
im_menu2Tuvalet Eğitimi
Alt Menü 2

Yenilikler
im_menu7Milkway Milkplus Bitkisel İçecek-Elmalı
Milkway Milkplus Bitkisel İçecek-Elmalı
Milkway Milkplus Bitkisel İçecek-Elmalı
¨
5,75
im_menu7Weewell WTE220 Dijital Kulak Termometre Ateş Ölçer
Weewell WTE220 Dijital Kulak Termometre Ateş Ölçer
Weewell WTE220 Dijital Kulak Termometre Ateş Ölçer
¨
129,90
im_menu7Weewell WTN550R Dijital Temazsız Non-Contact Termometre(Ateş Ölçer)
Weewell WTN550R Dijital Temazsız Non-Contact Termometre(Ateş Ölçer)
Weewell WTN550R Dijital Temazsız Non-Contact Termometre(Ateş Ölçer)
¨
199,90
im_menu7WEEWELL WMA 420 DİJİTAL BEBEK DİNLEME TELSİZİ
WEEWELL WMA 420 DİJİTAL BEBEK DİNLEME TELSİZİ
WEEWELL WMA 420 DİJİTAL BEBEK DİNLEME TELSİZİ
¨
229,00
im_menu7Chicco Priz Emniyeti
Chicco Priz Emniyeti
Chicco Priz Emniyeti
¨
10,95
im_menu7Chicco Çok Amaçlı Kilit
Chicco Çok Amaçlı Kilit
Chicco Çok Amaçlı Kilit
¨
12,95
im_menu7Dr.Brown´s Dar Ağızlı Biberonlar İçin 1.Aşama Doğal Akış Biberon Emziği 0-3 Ay (2Adet )
Dr.Brown´s Dar Ağızlı Biberonlar İçin 1.Aşama Doğal Akış Biberon Emziği 0-3 Ay (2Adet )
Dr.Brown´s Dar Ağızlı Biberonlar İçin 1.Aşama Doğal Akış Biberon Emziği 0-3 Ay (2Adet )
¨
25,90
im_menu7Bebedor Mama Saklama Kabı 2'li +Kaşık
Bebedor Mama Saklama Kabı 2'li +Kaşık
Bebedor Mama Saklama Kabı 2'li +Kaşık
¨
33,50
im_menu7Dr.Brown´s Dar Ağızlı Biberonlar İçin 3.Aşama Doğal Akış Biberon Emziği 6+ Ay (2Adet )
Dr.Brown´s Dar Ağızlı Biberonlar İçin 3.Aşama Doğal Akış Biberon Emziği 6+ Ay (2Adet )
Dr.Brown´s Dar Ağızlı Biberonlar İçin 3.Aşama Doğal Akış Biberon Emziği 6+ Ay (2Adet )
¨
25,90
im_menu7Avent 6-18 Ay Desenli Yalancı Emzik 2'li
Avent 6-18 Ay Desenli Yalancı Emzik 2'li
Avent 6-18 Ay Desenli Yalancı Emzik 2'li
¨
41,90
Tüm liste
Alt Menü 7

Haftanın ürünleri
im_menu5Hipp Meyve Suları Organik Elmalı 200ml
Hipp Meyve Suları Organik Elmalı 200ml
Hipp Meyve Suları Organik Elmalı 200ml
¨
7,50
im_menu5Hipp Meyve Suları Organik Erik Nektarı 200 ml
Hipp Meyve Suları Organik Erik Nektarı 200 ml
Hipp Meyve Suları Organik Erik Nektarı 200 ml
¨
7,50
Tüm liste
Alt Menü 5

Bu bölümde aradığınız soru ve cevabı bulamadıysanız, sorunuzu site yöneticisine iletmek için tıklayınız.
1


Soru : Kargo Ücreti Ne Kadar?
Cevap : 

150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti şirketimize aittir. 150 TL altındaki siparişlerde ise bulunduğunuz ilin sınırlarına göre kargo ücreti değişiklik göstermektedir.


 Soru : Üyelik
Cevap : Biberon.com'a herkes üye olabilir ve üyelik ücretsizdir. Biberon.com ana sayfada yer alan "Üye Ol" kısmından üye olabilirsiniz. Biberon.com' a verdiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır ve 3. şahıs, kurum, kuruluşlar ile paylaşılmayacaktır. Biberon.com kredi kartı bilgilenizi sadece ödeme kısmında sormaktadır ve güvenlik açısından kesinlikle bu bilgiler kesinlikle sistemlerimizde tutulmamaktadır. Şifrenizi ve diğer üyelik bilgilerinizi istediğiniz zaman "Üyelik Bilgilerim" kısmından değiştirebilirsiniz. E-Mail adresiniz ve telefon numaralarınızı doğru bir şekilde yazmanız size ulaşabilmemiz için önemlidir. Şifrenizi unuttuğunuzda "Şifremi Unuttum" bölümümüzden e-mail adresinize şifrenizi gönderim talebinde bulunabilirsiniz.
 Soru : Siparişim Ne Şekilde Teslim Edilecek?
Cevap : 

Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size ve Biberon.com.tr' ye bir e-posta gönderilir. Sevkiyat Yetkilileri siparişinizi gördükten sonra taahhüt ettikleri süre içerisinde ürünleri hazırlar ve kargo şirketine ürünleri teslim ederler. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir.


 Soru : Siparişim Ne Zaman Adresime Teslim Edilecek?
Cevap : 

Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Gün içersinde saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargo şirketine teslim edilmektedir.


 Soru : Teslimat Adresinde Bulunamazsam Ne Olacak?
Cevap : 

Kargo şirketi teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda bir "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 3 gün içersinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.


 Soru : Ürünü Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?
Cevap : 

Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir.

 

Müşteri paketi teslim alırken bazı hususlara özellikle dikkat etmelidir. Dikkat edilmemesi halinde paket size layıkıyla ulaştırıldığı kabul edilir.

Paket Kontrolü : Paket size ulaştığında fiziksel olarak zarar görüp görmediğini kontrol edin. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış paketleri mutlaka kargo yetilisi eşliğinde açarak kontrol edin. Beklenmedik bir durum oluştuysa paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak tarafımıza iade edilmesini sağlayın.

Hasarsız Görünen Paketler : Bazı durumlarda paket dışarıdan bakıldığında zarar görmemiş olsa bile içindeki ürünler her hangi bir sebepten dolayı zarar görmüş olabilir. Pakette bir hasar belirtisi olmasa bile paketi kargo yetkilisi eşliğinde kontrol edin.

Ücret Talebi : Kargo yetkilisi veya bu kılıkta herhangi bir şahıs sizden ücret talep ediyorsa kesinlikle ödeme yapmayın. Bu tür talepleri lütfen bize bildirin. Yalnızca kargo ücreti müşteriye ait gönderilerde kargo şirketi ücret tahsil edebilir. Gönderi ücreti ödemeniz gerektiğinde Biberon.com.tr daha önce size bu bilgiyi vermiş olacaktır.


 Soru : Garanti Şartları
Cevap : Sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servisi arayarak, garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz. Bünyemizde teknik servisimiz yoktur.

Biberon.com.tr'ye gönderdiğiniz ürünler de tarafımızdan yetkili servislere gönderilmekte ve sonuç beklenmektedir. Garanti kapsamında bünyemize gönderdiğiniz ürünlerin ulaşım bedeli müşterilerimize aittir. Arızalı ürünü doğrudan yetkili servise göndermeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlamaktadır. Yetkili Servis ile problem yaşadığınızda bize başvurabilirsiniz.


 Soru : Ürün İade Şartları
Cevap : 

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir bilgi mesajını sitemizin Müşteri Destek bölümüne gönderiniz. Biberon gönderdiğiniz bu mesajı  alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber ürüne ait orijinal fatura da geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları müşteri tarafından karşılanır. (Bu masraflara siparişin müşteriye gönderilmesi sırasında Biberon tarafından ödenen kargo ücreti de dahildir.)

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler: Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve kargo firmasına hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat ürün tarafınızdan teslim alındıktan sonra kargo firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan Biberon'a ulaştırıldıktan sonra, Biberon en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

Hatalı Ürünler: Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren bir bilgi mesajını sitemizin Müşteri Destek bölümüne gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte Biberon'a gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir.

Hijyenikliği bozulabilecek beslenme aksesuarları, göğüs pompaları ve emzirme ürünleri, kitap, cd, iç çamaşır vs.. ürünlerinin kesinlikle iade veya değişimi söz konusu değildir.


 Soru : Ürün Yorumları
Cevap : 

Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli hale gelecektir. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır.

Ürün yorumu yazarken dikkat edilmesi gereken hususlar: Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösterin. Bu prensiplere özen gösterilmeden yapılan yorumlar Biberon'da yer almayacaktır.


 
1
 
Hastane Tipi Göğüs Pompası Kiralama | Havale bildirim formu | İletişim & Mağazalarımız 
Biberon Bebek Mağazacılık San.Tic. Ltd. Şti.
Banka Seçenekleri

güvenlik sertifikası

e-ticaret neticaret eticaret